0544213151
טיפול אלטרנטיבי בשרון - אלי ספיר טיפול אלטרנטיבי בשרון - אלי ספיר
דף הבית >> אודות >> free flow

Free Flow – שחרור רגשי וגופני

כשתתחילו להרגיש נינוחים יותר, שלמים יותר, יעילים יותר ושמחים יותר, סביר להניח שהגעתם לנחלת ה-Free Flow.
מהי השיטה?
שורשיה של שיטת ה-Free Flow ניזונים מרופא ישראלי בעל שם בינלאומי, ד"ר נאדר בוטו, שטוען שחסימות רגשיות עלולות להשפיע על הזרימה האנרגטית והנשימה שלנו. אם נשחרר חסימה זו הוא נהיה רגועים ושלווים יותר.
בהשראתו של אותו רופא ובמהלך מסעותיי בעולם ולימודי המקצועיים, פיתחתי את שיטת ה-Free Flow, הממזגת בתוכה טכניקות טיפוליות שונות: מגע על בגדים (טווינא), תרגולי נשימה נכונה, שטיפה אנרגטית, תמציות באך ושיחה אישית.
מהי התוצאה?
פתיחת מחסומים, הוצאת רעלים, מחלות, חרדות ומשקעים והזנת אנרגיות מחודשות והשבת התשוקה לחיים.
באילו מצבים ניתן להעזר ב-Free Flow?
בעיות נשימה, אסטמה ושיפור מקצבי הנשימה
מצבי אי שקט, דיכאון ומתח נפשי
כאבי ראש, כאבי מחזור כאבי כתפיים ועוד
גמילה מעישון וסמים
בעיות שינה ונדודי לילה
שחרור חסימות רגשיות וטראומות
חרדות  ופחדים
החזרת התשוקה ושמחת החיים
תקשורת במעגלי החיים: זוגיות, בקריירה ובמשפחה

כשם שמרצדס צריכה תחזוקה שוטפת, כך אנו צריכים Free Flow !
כדי להבהיר את חשיבותה המכרעת של האנרגיה כמשפיעה על תפקודנו וחיינו, נדמה את גופנו למכונית, מרצדס למשל.
כדי שהמנוע יתפקד באופן אופטימלי, יש לספק לו יחס נכון של חמצן ודלק. במידה והיחס מופר, פעולת המנוע תינזק והמכונית תושבת, גם אם מדובר ברכב על כמו מרצדס!
בהקבלה לגופנו: כאשר אנו נושמים בעיקר נשימות שטחיות, חמצן מופחת מגיע לתאים ונוצרת סביבה חומצית בגוף - זוהי קרקע פוריה להתפתחות של מחלות כרוניות.
לאותה מכונית מרצדס יש תא מטען. אם תא המטען עמוס על גדותיו לאורך זמן, הרכב יישחק, יקרטע ויתקשה לעמוד בעליות התלולות. אצלנו המטען הרגשי הינו שווה ערך למטען במכונית. כשיש טראומות, זכרונות, חוויות שלא עובדו או שוחררו הן הופכות לנטל המכביד על התפקוד שלנו ומחלישות את מערכת החיסון וכתוצאה מכך, כל המערכות האחרות נפגמות: הרגשית  והקוגניטיבית.
בלוח הבקרה במרצדס המפוארת ישנן נורות התראה אשר נדלקות כאשר נוצרת בעיה כלשהי. כאשר נדלקת נורה בלי לחשוב פעמיים אנו פונים למוסך לתקן את התקלה.
כאב ראש היא דוגמא קלאסית של  נורת התראה. במקום לפתור את הבעיה מהשורש, אנו מעדיפים פעמים רבות לקחת כדור. זה כמו לשים מדבקה על הנורה ולהתעלם ממנה. כל רכב זקוק לתחזוקה שוטפת של טיפולים, החלפת שמנים ומסננים. כך גם  אנו , זקוקים לתחזוקה שוטפת של הגוף על מנת לשמור על בריאותנו.
מומלץ לפיכך, לקבל כפעולת מניעה מנה של Free Flow, חיזוקית ללא תופעות לוואי.
אולם בשונה ממרצדס שאותה ניתן להחליף למכונית משודרגת יותר, מי יחליף אותנו?
ההבטחה שלי
אני יכול להתחייב לך שבקליניקה שלי תזכה לקבל טיפול שלא הכרתם עוד, תיטענו באנרגיה לטווח ארוך, תתחילו לנשום ולקבל את החיים שלכם במתנה.
לפרטים נוספים התקשרו :054-4213151
או השאירו פרטים: