אודות

אודות אליהו ספיר - מטפל מומחה לשחרור גופני ונפשי

ההבדל בין לא להיות חולה לבין להיות בריא.

שמי אליהו ספיר, בן 51, נשוי למיכלי ואב ללביא ואייל.
לכאורה, איש מהשורה מהישוב רשפון.
למעשה, קורות חיי מלווים בהרבה הרפתקאות, מהמורות וטלטלות, ניסויים ותהיות.
מטפל בכיר בשטיפה אנרגטית שיטתו של ד”ר נאדר בוטו
היום אני  נמצא במקום שפעם יכולתי רק לחלום עליו  –  ב-Free Flow – חי בזרימה חופשית ומסייע לאחרים לחיות כך.

לעולם לא האמנתי שניתן לחיות בשני הקצוות של החיים, עד שעברתי על בשרי את החוויה ששינתה לי את החיים מקצה לקצה.

אם נחזור בציר הזמן 22 שנה לאחור, יכולתם להבחין באדם מדוגם ומעונב, שיוצא לעבודה לפני צאת החמה וחוזר לביתו עם צאת הנשמה: איש עסקים הייתי. עסקתי במסחר של ציי רכב. הגשמתי חלומות ללקוחות, הרווחתי כסף ודאגתי לבזבז אותו  באופן מופרז על תענוגות העולם. עד שהגיע המפץ הגדול – המפץ הנפשי שלי.

שטיפה אנרגטית| שחרור רגשי וגופני | אליהו ספיר | אליהו ספיר מומחה בשחרור גופני ורגשי. תלמיד בכיר של ד"ר נאדר בוטו. הטיפול יעיל במצבי מתח נפשי לחץ נפשי הטיפול דרך שיחה מגע ונשימה בשילוב שטיפה אנרגטית ופרחי באך.
אליהו ספיר

הבריחה…
יום בהיר אחד החלטתי לברוח מהעולם החומרני, בו הייתי שבוי במשך שנים, לעולם שבו השעון לא מתקתק והכסף לא מהדהד, למזרח הרחוק. באחד ממסעותיי לתאילנד פגשתי שתי נשים מבוגרות שעשו את הסוויץ’ בחיי: הודית ותאילנדית. מההודית למדתי את רזי הבישול ההודי ומהתאילנדית את רזי העיסוי התאילנדי לכל סוגיו. מכאן ואילך, החיים שלי עברו פאזה.

 גילוי האושר

במסעי במזרח התחברתי לשלווה, לאורח החיים הפשוט והבריא והתחלתי לתחזק את עצמי דרך יוגה ותזונה בריאה. ההבנה כי ניתן להיות מאושר גם ללא מרדף אחר העושר שינתה את חיי.
עם שובי לארץ המשכתי את המסע המרתק אחר האושר האישי שלי והשלמתי אותו בהשכלה במוסדות מוכרים וידועים בתחום הרפואה המשלימה: זכיתי ללמוד שיאצו, טווינא, סוג’וק, דיקור סיני, פרחי באך, הילינג ושיטת ד”ר נאדר בוטו – מפתח השטיפה אנרגטית. במקביל, צברתי נסיון על עצמי וגיליתי שמה שמסייע לי עשוי לסייע גם לאחרים. טיפלתי בחברים ועמיתים, ואלו הביאו את חבריהם וכך הלאה.

Free Flow  – לחיות בזרימה חופשית
את הקליניקה הראשונה הקמתי בחיפה כשביססתי לעצמי קהל לקוחות קבוע: באמצעות טכניקות המשלבות מגע על בגדים, נשימה, שטיפה אנרגטית, שיחות ופרחי באך, סייעתי לאנשים  להשתחרר מחסימות רגשיות וגופניות, להפיג מתחים וחרדות ולהדיר מחלות כרוניות, כאבים והתמכרויות. הזרמתי בעורקם אנרגיה והחזרתי את ההרמוניה לגופם ולנפשם.
פיתחתי את הנוסחא האינטגרטיבית של הטכניקות השונות וכיניתי אותה Free Flow – פירושה כמשמעות התוצאה המתקבלת כפועל יוצא מהטיפול: זרימה חופשית של כל מערכות הגוף והנפש.
כיום בבעלותי קליניקה מצליחה ברשפון, בזכות השיטה היעילה שזכתה לשם טוב גם ברחבי הגלובוס. המטופלים שלי ברחבי אירופה מאמינים בשיטה ומרגישים שיפור ניכר בחייהם.
אשמח לגלות גם לך כיצד השיטה עובדת ומשפרת משמעותית את אורח חייך.

הוכשרתי במשך שנים:

אשמח לעזור, צרו עימי קשר:

    דילוג לתוכן