Free Flow

זרימה חופשית – free flow – איזון אנרגטי וניקוי רגשי

חווית טיפול משולבת לשחרור רגשי וגופני. 

בעולם המודרני כיום מבינים שהנזקים שהסטרס יוצר בחיינו הינם הגורם העיקרי לתמותה במאה ה- 21!

 • free flow חווית טיפול המשלבת שיחה, מגע, על בגדים, שטיפה אנרגטית. נשימה ותמציות פרחי באך. 
 • המטרה להשיב את איזון זרימת האנרגיה בגוף. זרימה חופשית של האנרגיה בגוף תעניק לכם שלווה ובריאות.

כדי להבין טוב יותר את מה שאני עושה אספר לכם כי כבר לפני אלפי שנים החכמים הגדולים הבינו כי בגוף זורמת אנרגיה. אנרגיה זו הינה אנרגיית החיים.
קל לי להסביר על אנרגיה דרך דימוי של מכונית. אם ניתן לרכב את התנאים הטובים ביותר הנסיעה וחווית הנסיעה תהיינה משובחות.

 • כדי שהמנוע יעבוד בצורה אופטימלית יש צורך לשמור על יחס נכון של חמצן ודלק. במידה והיחס מופר פעולת המנוע תינזק ובהמשך המכונית תושבת!אם נקביל את הדבר לגוף שלנו כאשר אנו נושמים בעיקר נשימות שטחיות לעומת נשימות עמוקות פחות חמצן מגיע לתאים ונוצרת סביבה חומצית בגוף, זוהי קרקע פוריה להתפתחות של מחלות כרוניות.
 • לכל רכב יש תא מטען. אם תא המטען עמוס על גדותיו לאורך זמן, הדבר יגרום לשחיקת הרכב, הרכב יסע לאט, יקרטע ויהיה קשה לו לעלות בעליות. אצלנו המטען הרגשי הינו שווה ערך למטען במכונית. כשיש טראומות, זכרונות, חוויות שלא עובדו או שוחררו הן הופכות למשהו לא רצוי המכביד על התפקוד שלנו, כמו קושי ביצירת מערכות יחסים. בהיבט הגופני טראומות משבשות את זרימת האנרגיה בגוף, מערכת החיסון נחלשת ומערכות אחרות מתפקדות פחות טוב.
 • בלוח הבקרה ברכב ישנן נורות התראה אשר נדלקות כאשר נוצרת בעיה כלשהי. מה הייתם עושים אם נדלקה לכם נורה ברכב? אף אחד לא ינהג ברכב במצב כזה לאורך זמן! כולנו נעדיף לפנות בהקדם למוסך כדי לתקן את התקלה. בואו נדבר על בעיה נפוצה… כאב ראש. כאב ראש הוא גם סוג של נורת התראה ואנו במקום לפתור את הבעיה מהשורש מעדיפים פעמים רבות לקחת כדור, זה כמו לשים מדבקה על הנורה ולהתעלם ממנה. מנסיוני כאב ראש פעמים רבות בא בעקבות נשימה שטחית וחוסר חמצן בגוף.
 • כל רכב זקוק לתחזוקה שוטפת של טיפולים, החלפת שמנים, מסננים ועוד.כמו שיש הכן רכבך לחורף גם אנו זקוקים לתחזוקה שוטפת של הגוף על מנת לשמור על בריאותנו. לכן מומלץ מידי פעם כמניעה לקבל טיפול בשיטתי.

הטיפול שלי נוצר מתוך ההתבוננות שלי במטופלים. הגיעו אליי מטופלים רבים עם תלונות על כאבי כתפיים וכאבים בכלל, מותשים וללא שמחת חיים. גם כאשר שחררתי להם את המכאובים הם חזרו אליי לאחר זמן מה עם אותם התלונות. הבנתי כי משהו גורם לזה לקרות שוב ושוב ויש צורך ללמד ולהדריך אותם במה הם מזיקים לגוף ואיך לא להגיע שוב לאותו מצב. במהלך הטיפולים לימדתי אותם להשתחרר ממה שחוסם אותם, לשפר את הנשימה כך שיותר חמצן נכנס לגוף, משפיע על כל תא ותא וגורם לגוף להתחיל להתאזן לבד.

במהלך השנים הכרתי רופא ישראלי מדהים עם שם בינלאומי ד”ר נאדר בוטו והבנתי שחסימות רגשיות יכולות גם להשפיע על הזרימה האנרגטית והנשימה בגוף, אם אנו משחררים את האדם מהחסימה הוא יהיה רגוע, שליו ואנרגטי. מחלות כרוניות רבות באות מעצם זה שהגוף יוצא מאיזון .
זוכה פרס נובל הכימאי אוטו ורבורג גילה כבר בשנות ה30 של המאה הקודמת כי מחלת הסרטן נגרמת עקב מחסור בחמצן לתא. תקשיבו ותפנימו לכם סרטן מתפתח כשיש מחסור בחמצן! כמה פשוט! בואו ניקח נשימה רגע יחד שימו לב שיותר ויותר אנשים חולים בסרטן ובמחלות כרוניות אחרות. אלה בדיוק הפצצות עליהן אני מדבר אם נדע לנטרל אותם כעת נוכל לחיות חיים בריאים יותר.
אני עושה כל שביכולתי להיות מקצוען בתחום אותו אני מפתח. אני הסטודנט הנצחי. כבר 19 שנה שאני לומד, משקיע מאמץ רב לחקור את הנושא ולדייק את הטיפול.

אני מאוד מאמין בטיפול שלי, מאחוריי מאות טיפולים והמלצות רבות של מטופלים שחייהם השתנו בעקבות הטיפול. השילוב אותו יצרתי הוא חדשני וישפר לכם את איכות החיים. מאחוריי מטופלים אשר שיפרו את התמודדותם עם סטרס, סייעתי לאנשים לצאת ממשברים, מחרדות, להיות מודעים יותר לעצמם, לסלק כאבים מהגוף, לשפר את השינה, להחזיר תשוקה לחיים ועוד.
אני מאמין שתחזוקה נכונה לגוף תבטיח לנו שנים רבות של בריאות. בקליגרפיה הסינית למשל בריאות מיוצגת בשני סמלים: סמל של אדם יציב וזקוף ביחד עם סמל של אדם רפוי ורגוע זהו האני מאמין שלי!

מי שיגיע אליי , יזכה להכיר את החוויה היחודית FREE FLOW, יטען באנרגיה וברוגע ויקבל כלים לנשימה טובה יותרושיפור איכות החיים.

 • למי מתאים הטיפול? הטיפול מתאים כמעט לכולם! כל מי שרוצה לשפר את איכות החיים שלו, להשתחרר מחסימות רגשיות ומעוניין להתמודד עם המתח היום יומי. אני מציע לכתוב או להתקשר .

הטיפול יעיל ב:

 • בעיות נשימה, שיפור הנשימה מנשימה שטחית לנשימה מלאה
 • מצבי אי שקט, דיכאון, מתח נפשי
 • כאבי ראש, כאבי מחזור כאבי כתפיים ושלל כאבים
 • גמילה מסמים
 • בעיות שינה, אינסומניה, קושי להרדם, לא נרדמים.
 • שחרור חסימות רגשיות וטראומות.
 • חרדות, פחדים. 
 • החזרת תשוקה לחיים.
 • היכולת לבצע שינוי בחיים.

לפרטים נוספים התקשרו :054-4213151

שטיפה אנרגטית| שחרור רגשי וגופני | אליהו ספיר | אליהו ספיר מומחה בשחרור גופני ורגשי.

מוזמנים לקרוא מכתבים של מטופלים בנושא:

חשבתי שהלב שלי לא יכול להרגיש ולהתאהב

היי אליהו עברתי חוויה מאוד עוצמתית אצלך בקליניקה, הרגשתי שיוצא לי מהגוף שליליות ורעל והגוף עובד פתאום טוב יותר. במיוחד הרגשתי את הלב שלי במהלך הטיפול ואחריו כאילו שהוא חזר לעבוד ויכול להרגיש.  במהלך הטיפול הרגשתי כמו פרפרים שעולים מהבטן ללב כמו שמתאהבים,  ותחושה כזו לא הרגשתי כבר שנים, חשבתי שהלב שלי לא יכול להרגיש ולהתאהב שהכל עובד כמו מכונה...

הגוף שלי כואב במקומות מסויימים עדיין אך זה לא כאב שמפריע, אני מקבלת את הכאב.
אני אשמח להגיע בעתיד לעוד טיפול נוסף ולהמשיך עם פרחי הבאך...
תודה רבה לך על חוויה מדהימה ומשחררת ועל חום והקשבה, הרגשתי בבית.
שתהיה  שבת קסומה
ט'

04/08/2018

<< Prev
Next >>

אשמח לעזור, צרו עימי קשר:

דילוג לתוכן