ד”ר נאדר בוטו ספרים

מעתה ניתן לקנות בקליניקה את הספרים של ד"ר נאדר

רפואה והחוש השביעי
ספרו הראשון של ד”ר נאדר בוטו “רפואה והחוש השביעי”, שיצא לאור בהוצאת מודן, חשף את קהל הקוראים לשיטת אבחון וטיפול חדשנית שפיתח, שקבלה הכרה  על ידי  משרד הבריאות האיטלקי ונלמדת במסגרת סדנאות לרופאים, סיכולוגים ומטפלים, בישראל ובאירופה.
מחיר:98 ש”ח

החוש השביעי
החוש השביעי דר נאדר בוטו

רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים בספר זה מציע ד”ר נאדר בוטו “תיאוריה מאחדת”, המתארת את היווצרות היקום, האבולוציה והתפתחות האדם. התיאוריה משלבת בין היבטי מציאות שונים מהעולם הגשמי-חומרי לבין מישורים רוחניים עליונים, ומציע לקורא להפוך אחראי לבריאותו האישית, להבין את מקור הכאב הנפשי או הפיזי ולהיעזר במכלול של טיפולים, תרגילים והמלצות המוגשים בפשטות ומלווים באיורים.
מחיר: 168 ש”ח

רפואה ושבעת החוקים האוניברסליים.
רפואה ושבעת החוקים דר נאדר בוטו

הקוד האנושי
בספר זה ד”ר נאדר בוטו מפתח מודל חדש מהפכני שמתייחס לאדם בצורה אינדיבידואלית מבחינה גופנית רגשית,שכלית ואנטיאויבית-מוסרית. מודל זה מאפשר לנו להבין את הכוחות הפועלים מאחורי הקלעים ומשפיעים על יצירת המבנה הפיזי, נקודת המבט רגשית, שכלית ומוסרית שמאפשרת לו להשתמש באסטרטגיית פעולה שמסייעת לו ולהתמודד עם הגירויים הפנימיים והחיצונים כדי לשרוד מבחינה גופנית ולהתפתח מבחינה רוחנית. לפי מודל זה האדם רוחני במהותו. הנשמה היא הבסיס הקיומי, והיא מחולקת לשלוקה חלקים שלכל חלק תפקיד מאוד מדויק וקבוע. תפקיד זה נקע על פי קוד מדויק שמאפשר לקלוט המציאות בצורה מאוד ספציפית ומאפשרת לו לפעול לפי מפת דרכים מדויקת. לפעמים יכול להתקיים דיסוננס שיוצר ניגוד אינטרסים בין החלקים השונים, דבר זה יוצר קושי ומכשולים בחיים שיכולים להסיט את הנשמה האנושית ממסלול הייעוד שלה כתוצאה מכך מופיע סבל נפשי, ואם האדם לא מודע לעשות שינוי, הסבל הנפשי הופך למחלה פיזית שמושכת תשומת לב גדולה יותר במטרה לתקן את הסטייה ולחזור לקו האושר. הקוד האנושי זה הוא מודל מערכתי דרכו ניתן להבין את האדם על כל מימדיו ממבט בפניו של האדם שהוא ביטוי ישיר לנשמה. מודל זה משמש כלי אבחוני יחיד במינו ומדויק באופן מדהים, שניתן לקבל מהתבוננות פשוטה בפנים ובגוף הפיזי, לקבוע את הקוד של האנרגיה שמווסתת את צמיחת והתפתחות הגוף. הקוד האנושי מאפשר לנו לפתח רפואה אישית, במטרה לסייע לאדם להשתחרר מהתבניות שמסיטות אותו מהיעוד שלו ומקנה לו כלי להתפתחות וצמיחה אישית ולהפוך את תפקודו .יעיל לעצמו ולסביבתו
מחיר: 148 ש”ח

הקוד האנושי
הקוד האנושי דר נאדר בוטו

ניתן לרכוש את הספרים בקליניקה בלבד ברחוב התמר 9 רשפון או במשלוח 
לפרטים נוספים: התקשרו אלינו : 054-421315

אשמח לעזור, צרו עימי קשר:

דילוג לתוכן